Студентсько-слухацьке самоврядування

 

Студентство, молодь... Саме ми несемо відповідальність за своє майбутнє і майбутнє власної держави. Тільки люди з активною життєвою позицією здатні змінити життя на краще, створити комфортні умови для себе та оточуючих. А починати треба вже зараз. Наш ВНЗ надає таку можливість. Ми можемо зробити щоб студентське життя було змістовнішим, цікавішим. Втілити мрії в життя і відчути свою значимість допомагає студентське самоврядування.

 

 

Склад студентської ради:

 

• Голова студентської ради

• Інформаційний відділ

• Відділ спорту

• Відділ культурно-масових заходів

• Благодійний відділ

• Відділ з питань гуртожитку

• Відділ з питань зовнішньої політики

 


Голова студентської ради

 

Сидоренко Дмитро

 

Ця особа зобов’язана відстоювати права та інтереси студентської громади нашого інституту, організовувати діяльність усього самоврядування. Та все ж основною рушійною силою студентства, джерелом ідей та серцем студентської родини завжди був і залишається наш актив.

 


Інформаційний відділ

Керівники інформаційного відділу


Сипало Тетяна

Шушман Тетяна

Це очі і вуха студентської ради, що першими дізнаються про все, що відбувається у нашому житті та навчанні: наукові конференції, концерти, акції, свята і навіть дні народження, після чого повідомляють громадськість різними способами: радіоповідомлення, випускають газету, публікують вітання на стендах тощо.

 

Склад відділу: Третяк Юлія, Виборна Катерина.

 

 


Відділ спорту

 

Керівник відділу спорту

Роззувайло Сергій

 

Саме Сергій виконує усі забаганки студентів, від настільного тенісу до футболу. За словами Сергія: «Спорт – невід’ємна частина студентського дозвілля, тому що це не тільки весело, а й корисно».

 

Склад відділу: Писаренко Дмитро.

 

 


Відділ культурно-масових заходів

Голова відділу
культурно-масових заходів

Дрозник Еля
Заступник голови відділу
культурно-масових заходів

Мірошниченко Юлія

Танцювати, співати, грати на сцені і просто посміхатися допомагають кожному студенту ці дівчата, адже навчання у Харківському регіональному інституті держаного управління при Президентові України це не лише наука, а й усілякі концерти, шоу, розважальні акції, пісенні конкурси та багато іншого, що дозволяє звільнитися від буденщини.

 

Склад відділу: Гуля Катерина, Рекота Вікторія, Миненко Маргарита, Бондаренко Іра.

 


Благодійний відділ

 

Керівник благодійного відділу

Фірсова Анна

 

Набирають популярності і необхідності волонтерські рухи, не виняток і наш інститут, адже студентська рада за підтримки керівництва та викладачів усіляко намагається брати участь у благодійних заходах, активно співпрацюючи з Харківським обласним центром соціально-психологічної реабілітації дітей. Крім цього намагаємось брати участь в інших волонтерських акціях, таких, як щорічний Харківський марафон та ін.

 

Склад відділу: Петруніна Іра, Нестеренко Катерина, Анікіна Марина, Морозова Софія.

 

 


Відділ з питань гуртожитку

 

Керівник відділу з питань гуртожитку

Новік Андрій

 

Крім вже звичного забезпечення порядку у гуртожитку студентська рада займається тим, що намагається втілювати в життя бажання та ідеї громади. Так студентське самоврядування організовує культурно-масові заходи та займається оснащенням спортзалу у стінах нашого гуртожитку.

 

Склад відділу: Моторний Сергій.

 


Відділ зовнішньої політики

 

Керівник відділу зовнішньої політики

Ланецький Ярослав

 

Головна мета відділу – співпраця з громадськими організаціями міста та країни, представляти інтереси студентської громади Харківського регіонального інституту державного управління при Президентові України, відстоюючи їх права на різних конференціях та зустрічах, інформувати громаду про все, що відбувається за межами нашої альма-матер.

 

Склад відділу: Коваль Євген, Кузьміна Кристина, Капленко Олексій, Ярошевич Олександр, Павлій Дар’я, Писаренко Олексій.

 


Це лише офіційний склад студентської ради, що сумлінно виконує свої обов’язки, але у житті поза навчанням активну участь беруть майже всі студенти нашого закладу. З радістю запрошуємо і вас, шановні читачі, не залишатися осторонь, залучившись до чергової акції у Харківському регіональному інституті Національної академії державного управління при Президентові України!

 

Copyright © 2005 – 2017 Харкiвський регiональний iнститут державного управлiння. Усі права захищені.